שירותים
עריכת שומות עצמאיות לקונים פוטנציאלים

רכישת נכס מקרקעין, בין אם לשימוש עצמי או להשקעה, איננה עניין של מה בכך, ובעיקר אם אתם חסרי ניסיון בתחום הנדל"ן ישנם "מוקשים" רבים בדרך, אשר עשויים להשפיע משמעותית על כדאיות העסקה. גם אם הנכם מנוסים בתחום וכאשר אתם בטוחים שעשיתם את כל הבדיקות הנדרשות ושמצאתם את נכס חלומותיכם, עדיין יש לוודא כי לא קיימות בנכס חריגות בנייה, שהנכס תואם את היתר הבנייה וששוויו של הנכס תואם את טווח המחירים שהוצע לכם.

על מנת לספק תמונה ברורה יותר, שתיתן לכם ראש שקט ותחסוך "הפתעות" לא נעימות בהמשך הדרך, אנו מציעים לכם להזמין הערכת שווי עצמאית ע"י שמאית מקרקעין מוסמכת. שומה שכזו תחשוף חריגות בנייה, מכשולים עתידיים, זכויות בנייה נוספות, פערי ציפיות שעלולים להיווצר לעניין רישום הזכויות המשפטיות בנכס וכן תשקף את שווי השוק של הנכס.

שירות למשרדי עורכי דין העוסקים בנדל"ן

במסגרת עריכת שומות טרום רכישה עצמאיות אנו מספקים שירות למשרדי עורכי דין המתמחים בעסקאות נדל"ן. במסגרת זו אנו בוחנים את היתרי הבנייה הקיימים בנכס ואת זכויות הבנייה בתחום החלקה ביחס לבנוי בפועל, וכן מוודאים כי הנכס תואם את ההיתר, ובמידה שלא מספקים חוות דעת באשר לסיכויי ה"הכשרה" של הנכס והערכת העלויות הנלוות.

שירות זה מהווה פעמים רבות שירות משלים לייעוץ המשפטי של עו"ד המתמחה בעסקאות נדל"ן, ומטרתו להעניק שקט נפשי וביטחון לצדדים לעסקה, וכן למנוע תרמיות, לאתר רישומים כוזבים או מוטעים ולצפות קשיים אשר עלולים להתעורר בהמשך.

נהיה בקשר
טופס יצירת קשר